Paberigiljotiin RC 261

Paberinuga

Paberinuga on klassikaline tööriist paberi lõikamiseks. Parima tulemuse saavutamiseks kasutatakse nuga korraga ainult ühe paberilehe lõikamiseks.

  • Kvaliteetne murtavate teradega nuga on paksu karastatud teradega ja elastomeerist käepidemega. Noa eriline ots võimaldab muuhulgas keerata standardseid kruvisid, avada värvipurgi kaant, soonida paberit jms.
  • Peenikese skalpellotsaga nuga on asendamatu abimees täpsete lõigete tegemiseks. Murtavate teradega lapik nuga on vastupidav ja tänu komplektis olevatele lisateradele ka soodne valik.

Paberi lõikamine: vajalikud vahendid ja nende eripäraPaberi lõikamine: vajalikud vahendid ja nende eripärahttps://papiir.ee/tootekategooria/loikevahendid/paberinoad-ja-loikematid/ 


Paberitrimmer

Trimmerid on head abilised, kui on vaja lõigata õhukest paberit üks või paar lehte korraga.

Trimmerid on mõeldud kodu, hobi ja bürootööks. Trimmer lõikab ümara lõiketera abil. Trimmeri tugevust näitab, kui mitu lehte tavalist paberit ta korraga läbi lõikab. Trimmerid on reeglina A4 ja A3 paberile.

  • Väiksema lõikekettaga ECO trimmerid on väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega. Lõikab kuni 0,7mm paksust materjali.  Trimmeri pead on võimalik vahetada.
  • Suurema lõikekettaga trimmerid on vastupidavad, kvaliteetsed ning lõikavad kuni 1,5mm paksust materjali. Vahetatavad on nii lõikeketas kui ka kogu lõikepea. Lõikepea on ergonoomilise kujuga ning muudab lõikamise mugavaks.
  • Multitrimmer on mõeldud dekoratiivsete lõigete tegemiseks. Trimmeriga on kaasas mitu erinevat lõikeketast – soonimiseks, lõikamiseks, perforeerimiseks, lainelõikuseks jne. Osadel trimmeritel on kaasas ka nurgaümardaja.

Paberi lõikamine: vajalikud vahendid ja nende eripäraPaberi lõikamine: vajalikud vahendid ja nende eripäratrimmer paberilõikurhttps://papiir.ee/tootekategooria/loikevahendid/paberiloikurid/ 


Giljotiinid

Giljotiin lõikab täispika lõiketera abil. Giljotiiniga saab lõigata nii paberit kuid ka paksemat pappi. Sobib ideaalselt paberipakkide lõikamiseks. Giljotiiniga ei saa teha erineva kujuga lõikeid, samuti ei saa teha muljumist. Meie valikus on RC Giljotiinid. Suurest valikust leiab endale õige tööriista ka kõige nõudlikum klient.

https://papiir.ee/tootekategooria/loikevahendid/paberigiljotiinid/


  Trimmer ECO Trimmer KW Multitrimmer Giljotiin
Formaat A4-A3  +  +  +  +
Formaat suurem kui A3    +    +
Erikujuline lõige      +  
Lõike max paksus kuni 0,7mm kuni 1,5mm kuni 1mm kuni 3mm
Paberi piiraja    +    +
Mõõdustik  +  +  +  +

Similar Posts