ID Lam OÜ on Eesti ettevõte, mille põhitegevuseks on trükitööstusmaterjalide, esitlustarvikute, kontori-, õppe- ja loometööks vajalike toodete jae- ja hulgimüük. Oleme olnud usaldusväärseks partneriks oma klientidele enam kui 30. aastat. 

Kui algusaastatel tegelesime lamineerimistoodete müügi ning infomaterjalide tootmisega, siis tänaseks on meist saanud kohalikul turul oluline trüki- ja pakenditööstusega seotud toodete maaletooja. Viimasel kümnendil oleme laiendanud oma tootevalikut ka reklaamtoodete ja esitluslahenduste suunal, kus eesmärgiks on pakkuda kliendile parimat hinna-kvaliteedi suhet, tarnekindlust ja kiirust.

Omades pikaajalist kogemust paberi ja selle erinevate rakenduslahendustega trükivaldkonnas, tekkis idee laiendada oma tootevalikut ka õppe- ja loometöö suunas. Nii saigi tuule tiibadesse 2019. aastal lansseeritud bränd – PAPIIR

Meie eesmärk on innustada inimesi väljendama end läbi loomingu.

Tuues esile mõned tootegrupid lähemalt:

  • hobitarbed – meie valikust leiab üle 400 erineva disainpaberi, nende seas ka glitter-, peegel- ja sametpinnaga kartonge, dekoreerimisvahendeid ning tööks vajalikke tarvikuid nagu liimid, teibid, lõikurid, lõikematid jmt.
  • kunstitarbed – mitmekülgne valik joonistuspabereid, lõuendeid, värve, pintsleid ja abivahendeid erinevate tehnoloogiate jaoks. Sobiva lahenduse leiavad siit nii lapsed, harrastajad kui ka professionaalid.
  • õppevahendid – lisaks igapäevastele kooli- ja kontoritarvetele pakume mitmeid tooteid teeme-ise-tegevusteks, mis tagavad toreda meelelahutuse ning aitavad lapsi suunata iseseisvuse poole.

Toodetega on võimalik lähemalt tutvuda meie Kalamajas asuvas kontoris – aadressil Tööstuse 43, Tallinn. Samuti on meie tooted saadaval edasimüüjate kaudu üle Eesti.

Meie tegemistel saad lisaks kodulehele silma peal hoida ka Facebookis ja Instagramis. Eesti E-kaubanduse Liidu poolt on Papiiri e-poele väljastatud usaldusmärgis “Turvaline ostukoht”. 

PAPIIR – Sinu partner paberimaailmas