ID Lam OÜ on Eesti ettevõte, mis tegutseb aastast 1993. Kui algusaastatel tegelesime peamiselt lamineerimistoodete müügi ning infomaterjalide tootmisega, siis tänaseks on meist saanud kohalikul turul suurimaid trüki järeltöötlusega seotud toodete maaletoojaid ja edasimüüjaid. 

Omades pikaajalist kogemust paberi ja selle kõikvõimalike rakenduslahendustega trükivaldkonnas, tekkis idee laiendada oma tootevalikut ka õppe- ja loometöö suunas. Nii saigi tuule tiibadesse 2019. aastal lansseeritud bränd – PAPIIR

Papiiri valikus olevad tooted innustavad inimesi väljendama end läbi loomingu:

  • käsitöötarbed – kõik vajalikud töövahendid paberikunsti harrastajatele. Meie valikust leiab üle 400 erineva disainpaberi, glitter-, peegel- ja sametpinnaga kartonge, palju erinevaid dekoreerimisvahendeid ning tööks vajalikke tarvikuid nagu liimid, teibid, lõikurid, lõikematid jne.
  • kunstitarbed – mitmekülgne valik joonistuspabereid, lõuendeid, värve, pintsleid ja abivahendeid erinevate tehnoloogiate jaoks. Sobiva lahenduse leiavad siit nii lapsed, harrastajad kui ka professionaalid.
  • õppevahendid – lisaks igapäevastele kooli- ja kontoritarvetele pakume mitmeid tooteid teeme-ise-tegevusteks, mis tagavad toreda meelelahutuse ning aitavad lapsi suunata iseseisvuse poole.

Toodetega on võimalik lähemalt tutvuda Tallinnas asuvas kontoris. Samuti on meie tooted saadaval edasimüüjate kaudu üle Eesti. Meie tegemistel saad lisaks kodulehele silma peal hoida ka Facebookis ja Instagramis.

Papiir – Sinu partner paberimaailmas