üllatuskarp

Kingi tavalise ümbriku või kaardi asemel midagi meeldejäävat! Üllatuskarp on ilus ja eriline viis teha isikupärane kingitus endale kallile inimesele ükskõik, mis tähtpäeva puhul!

Üllastuskarbi sisse saab lisada õnnitluse ja väikese kingituse nagu näiteks ehted, raha, kommid või lihtsalt head soovid. Samuti saad isikupärastada seda fotode ja dekoratsioonidega, mis muudavad kingi veel erilisemaks!

Selle samm-sammulise fotoseeria toel saad ka sina üllatuskarbi valmistada!

Karbi ja fotode autor on Brok Disain, kes kasutas Papiiri tooteid, et valmistada imekaunis üllatuskarp sünnipäevakingituseks. Brok Disain pakub ilusaid, kvaliteetseid ja personaalseid käsitööesemeid nagu õnnitluskaardid, kutsed, mälestustelaekad, albumid, ehetekarbid ja palju muud.

Karbi valmistamiseks soovitame paksemat paberit (üle 200g/m2), mis garanteerib mugava soonimise ja voltimise ning tugeva ja stabiilse karbi kuju.

Karbi kaunistamiseks vali välja oma lemmikud disainpaberid ning dekoreerimisvahendid: näiteks kleebised, lilled, ornamendid.

Dekoratsioonide kinnitamiseks kasuta kahepoolset teipi või All craft liimi.

Kuidas üllatuskarp valmib?

Esimeseks peab valmis voltima karbi ja kaane. Karbi jaoks voldi ruudukujuline paber mõlematpidi kolmeks ja lõika selle nurgad maha, nii nagu näha piltidel. Siis voldi paber nurkadest kokku, aga ära kinni liimi! Karp peab kaane eemaldades laiali avanema.

Kaane jaoks korda sama, aga jäta keskkoht suuremaks ja ääred lühemaks ning liimi nurgad kinni.

Kõige mugavamaks ja kiiremaks mõõtmiseks, soonimiseks, lõikamiseks ja voltimiseks soovitame: Soonimisalus ja lõikematt

üllatuskarp

Seejärel tuleb kõige loovam ja lõbusam osa ehk kaunistamine! Vali välja, milliste paberite ja dekoratsioonidega oma karbi ehid. Selleks karbiks sai kasutatud näiteks: Värviline paber Deco, Glitterkartong, Scrapbook paber.

Pabereid ja dekoratsioone on kõige parem karbile kinnitada kasutades kahepoolset teipi või All Craft liimi.

Kaunista karp nii seest kui väljast! Lisa õnnitlused, kleebised, joonistused või misiganes isikupärased dekoratsioonid ning keskele aseta kingitus!

Nii valmibki sinu enda kätega meisterdatud ja sinu maitse järgi kaunistatud üllatuskarp, millega saad nüüd kingisaajale palju rõõmu valmistada!

üllatuskarp

PS! Kui saad inspiratsiooni meie blogist, siis saada pildid enda loomingust meile läbi sotsiaalmeedia või meilile info@papiir.ee

Similar Posts