Tee ise advendikalender - suur ideede kogumik!

Mis saaks olla südamlikum jõulukingitus oma armsale inimesele kui advendikalender? Ühe jõulukingi asemel täida terve tema jõuluaeg väikeste üllatustega, mis on kingisaajale mõeldes välja valitud, käsitsi kokku pandud ja isikupäraselt kaunistatud pakikestes!

Siia kogusime sulle kokku nimekirja paljudest Papiiri jõuluteemalistest toodetest, mis oleksid ideaalsed advendikalendri valmistamiseks. Nimekirjast leiad kinkekotid ja ümbrikud, kuhu sisse kingitused peita; dekoreerimisvahendid, millega advendikalender isikupäraselt kaunistada ja ka ideid, mida kinkida.

Samuti leidsime internetiavarustest inspireerivaid näiteid, milline üks isetehtud advendikalender saab välja näha. Aga ära lase ainult nendel piltidel ja toodetel ennast piirata – loo midagi täiesti unikaalset ja omapärast, võimalusi on lõputult! Too igasse advendiaja päeva killuke rõõmu!

Millest alustada?

Esiteks on sul vaja kohta, kuhu 24 üllatust peita. Selleks sobivad ise kartongist meisterdatud karbikesed, õmmeldud kotikesed või meie valikus olevad suuremad ja väiksemad (kingi)kotid ja ümbrikud:

Seejärel tuleb välja mõelda, kuidas kingipakke esitleda. Võimalus on riputada need pildiraami sisse, puuoksa või riidepuu külge või pista suurde kaunistatud pappkasti.

Kaunistamine:

Kindlasti vajab advendikalender dekoreerimist, et see looks jõulumeeleolu ja kaunistaks omaniku kodu! Ilusa välimuse saab luua lihtsasti vaid mõne silmapaistva detaili või tehnikaga – kleepsud, paelad, värvid, paberid – tee oma valik järgnevast nimekirjast:

Värvid:

  • Glittervärviga saab luua efektseid detaile või pindasid.
  • Kuldne või hõbedane struktuurvärv sobib efektsete numbrite kirjutamiseks, äärte kaunistamiseks või ornamentide joonistamiseks.
  • Ja muidugi akrüülvärvid, mida on meie valikus nii metallikuid, glittereid, pastelseid kui ka klassikalisi toone.

Dekoratiivpaberite pakid:

Riputamiseks/kinnitamiseks: kuldsed või hõbedased lõksud

Liimimiseks: universaalne käsitööliim

Numbrite, nimede, soovide, vihjete lisamiseks:

Sisu:

24 võib tunduda alguses hirmutavalt suur number, aga ära liialt muretse, advendikalendri kingitused võivad ka korduda ja olla väga pisikesed – komm, teepakike, sussišokolaad, üllatusmuna, nätsupakk, pastakas või tindipliiats, kuuseehe, kleepsud… Kindlasti teeb rõõmsaks ka ise kirjutatud soov või luuletus!

Aga kui mõneks erilisemaks päevaks või viimaseks jõulukingiks tahaksid mingit põnevamat kingitust, siis ka selleks on meil omalt poolt välja pakkuda:

Toredat meisterdamist ja kinkimiserõõmu!

PS! Kui saad meie paberiblogist inspiratsiooni, siis saada pildid enda meisterdustest meile läbi sotsiaalmeedia või meilile info@papiir.ee

Similar Posts