Jõulukaunistused pühadeks

Tunne rõõmu isetegemisest ja loo enda tuppa killuke jõulumeeleolu! Käesolevast õpetusest leiad pildiseeria, kuidas valmivad Happy Colori toodete abil armsad jõulukaunistused.

Jõulukaunistuste meisterdamiseks vajad:

Alustame kuusepuust – värvi toorik alguses akrüülvärviga ühtlaseks roheliseks ja kui värv on kuivanud siis lisa teise kihina sädelev värv.

Seejärel lõika rohelisest krepp-paberist ribad, kägruta need kokku ja kleebi kuuse alumistesse äärtesse, nagu näed pildil:

Siis pane kuuse kaks poolt omavahel kokku ja kuusk saabki valmis!

Jõulukaunistused pühadeks

Järgmiseks kaunista tähekese figuur. Selleks kasuta tähekujulist figuuri šabloonina, et joonistada valgele paberile ja sädeleva paberi teisele küljele tähe kuju. Valge täht lõika täpselt sama suur kui šabloon, aga glitterist täht lõike igast servast natuke väiksemaks.

Jõulukaunistused pühadeks

Kui väiksema suurusega glitterpaberist tähekese valge tähe peale liimid, saad kauni kahekihilise tulemuse. Nüüd võid valged servad veel sädeleva akrüülvärviga üle värvida.

Jõulukaunistused pühadeks

Ja muidugi peab jõulumeisterduste hulka kuuluma üks punase ninaga põhjapõder. Selleks vajad 3D põhjapõdra figuuri, mille saad endale meelepäraselt akrüülvärvidega ära värvida.

Siia vahele üks huvitav fakt: Jõuluvana abilisena tuntud uhkete sarvede ja punase ninaga põhjapõder Rudolf on tegelikult ilmselt emane põhjapõder! Teadlaste kinnitusel ajavad isased põhjapõdrad oma sarved maha juba detsembri keskel. Emased põhjapõdrad ajavad oma sarved maha alles kevadel. Seega kõik jõuluvana saani vedavad põdrad, kes on jõulude ajal veel sarvedega, on emased.

Jõulukaunistused pühadeks

Et muuta põhjapõder veelgi jõulusemaks saad talle lisada mustrilise salli. Selleks lõika välja riba mõnest jõulumustrilisest või tekstiili imiteerivast paberist (lingid meie e-poes olevatele paberitele leiad artikli alguses olevast nimekirjast).

Jõulukaunistused pühadeks

Nüüd pane põhjapõdra tükid omavahel kokku ja oledki valmis saanud palju ilusaid jõulukaunistusi, millega oma tuppa jõulumeeleolu lisada. Imelisi jõulupühi!

Jõulukaunistused pühadeks

Similar Posts