IKIGI disainmärkmik EBRULINE – erinevad

25.00 (koos km-ga 30.50)

  • 12x21cm formaat
  • 160 valget lehekülge, paber 80g/m2
  • Märkmiku kaasi ehivad ebru tehnikas valmistatud paberid.
  • Märkmiku selg ja paberiploki serv on kaetud musta värviga.
  • Lahtise seljaga kõvakaaneline köide.
  • Iga märkmik on ainulaadne ehk teist samasugust ei ole!

NB!  Kindla märkmiku värvisoovi korral jätke märge ostukorvis “Märkused tellimuse kohta (valikuline)“ alla. Erinevad disainid on näha piltidel.

6 laos

Kirjeldus

Disainmärkmik

NAGU NÄEN JA NAGU TEAN
UNIKAALSUST ÕILSAKS PEAN

Omapärane ja ainulaadne IKIGI disainmärkmik ootab sinu kirjutisi ja joonistusi!

IKIGI disainmärkmikud köidavad maailma lugudega, mille peategelasteks on leidlikud ja jätkusuutlikud lahendused. Kõik märkmikud on tehtud käsitööna Eestis tunnustatud köitekunstike poolt. Disainmärkmiku teeb eriliseks ja selle kasutamise muudab mõnusaks lahtise seljaga kõvakaaneline köitekonstruktsioon, mis võimaldab neid täiesti lõpuni avada. Kasutada saab neid mitmel moel – märkmete tegemiseks, visandamiseks, joonistamiseks, rääkimata luuletuste, reisikirjelduste või külaliste poolt tänusõnade kirjutamiseks.

EBRULINE seeria märkmike kaasi ehivad Soomes baseeruva Türgi kunstniku Nurhayat Polat’i poolt loodud ebru paberid. Ebru on Türgist pärit paberi marmoreerimise tehnika. Selleks valmistatakse naturaalsetest ja orgaanilistest pigmentidest vedelaid värve, millega spetsiaalsel veevannil mustreid joonistatakse.

Märkmiku soetamisel võid olla kindel, et kellelgi ei ole ega saa olema kunagi täpselt samasuguse välimusega märkmikku, iga eksemplar on unikaalne.