Käesolevat küpsiste kasutamise avaldust uuendati viimati 6. märtsil 2024 ja mis kehtib nii Euroopa Majanduspiirkonna kui ka Šveitsi kodanikele ja seaduslikele püsielanikele.

1. Sissejuhatus

Papiiri veebileht https://papiir.ee (edaspidi “veebileht”) kasutab küpsiseid ja muid seotud tehnoloogiaid (mugavuse huvides nimetatakse kõiki tehnoloogiaid “küpsisteks”). Küpsiseid paigutavad ka meie poolt kaasatud kolmandad isikud. Siinkohal jagamegi infot küpsiste kasutamise kohta meie veebilehel.

2. Mis on küpsis?

Küpsis on väike lihtne fail, mis saadetakse koos käesoleva veebilehe lehekülgedega ja mida teie veebilehitseja salvestab teie arvuti või muu seadme kõvakettale. Sellesse salvestatud teave võidakse järgmise külastuse ajal saata tagasi meie või asjaomaste kolmandate isikute serveritesse.

3. Mis on skript?

Skript on programmikood, mida kasutatakse meie veebilehe nõuetekohaseks ja interaktiivseks toimimiseks. See kood käivitatakse meie serveris või teie seadmes.

4. Küpsised

4.1 Tehnilised või funktsionaalsed küpsised

Mõned küpsised tagavad, et teatud veebilehe osad toimivad korralikult ja teie kui kasutaja eelistused jäävad teada. Funktsionaalsete küpsiste paigutamisega lihtsustame teie külastamist meie veebilehel. Sel viisil ei pea te korduvalt sisestama sama teavet meie veebilehe külastamisel – näiteks tooted jäävad teie ostukorvi kuni olete maksnud. Antud küpsiseid võime paigaldada teie nõusolekuta.

4.2 Statistikaküpsised

Kasutame statistikaküpsiseid oma veebilehe külastajate kogemuste optimeerimiseks. Nende statistikaküpsistega saame ülevaate oma veebilehe kasutamisest. Küsime teie luba statistikaküpsiste paigutamiseks.

4.3 Reklaamiküpsised

Sellel veebilehel kasutame reklaamiküpsiseid, mis võimaldavad meil saada ülevaate kampaaniate tulemustest. See toimub profiili alusel, mille loome teie käitumise põhjal meie veebilehel. Nende küpsistega seostatakse teid kui veebilehe külastajat unikaalse ID-ga, kuid need küpsised ei loo teie käitumise ja huvide profiili isikupärastatud reklaamide kuvamiseks.

4.4 Turundus/jälgimise küpsised

Turundus/jälgimise küpsised on küpsised või muud tüüpi kohalikud salvestused, mida kasutatakse kasutajaprofiilide loomiseks reklaamide kuvamiseks või kasutaja jälgimiseks sellel veebilehel või mitmel veebilehel sarnastel turunduslikel eesmärkidel.

Kuna neid küpsiseid märgitakse jälgimisküpsistena, küsime teie luba nende paigutamiseks.

4.5 Sotsiaalmeedia

Meie veebisaidil oleme kaasanud sisu Facebookist ja Instagramist, et veebilehti reklaamida (nt “meeldib”, “jaga”) või jagada (nt “tweetida”) sotsiaalvõrgustikes nagu Facebook ja Instagram. See sisu on integreeritud koodiga, mis pärineb Facebookist ja Instagramist ning paigutab küpsised. See sisu võib salvestada ja töödelda teatud teavet isikupärastatud reklaamide jaoks.

Palun lugege nende sotsiaalvõrgustike privaatsusavaldust (mis võib regulaarselt muutuda), et lugeda, mida nad teevad teie (isikliku) teabega, mida nad nende küpsiste abil töötlevad. Hangitud andmed anonüümistatakse võimalikult palju. Facebook ja Instagram asuvad Ameerika Ühendriikides.

5. Sellel veebilehel kasutatavad küpsised

Tingimata vajalikud küpsised (Strictly Necessary)

Need küpsised võimaldavad teil meie veebilehel ringi liikuda. Need küpsised ei kogu teie kohta teavet, mida võiks kasutada turunduseesmärkidel, ega mäleta, kus olete Internetis viibinud. Veebileht ei tööta ilma nende küpsisteta korralikult. Neid küpsiseid ei saa keelata.

Analüütilised küpsised (Statictics)

Neid küpsiseid kasutatakse teabe kogumiseks selle kohta, kuidas teie käesolevat veebilehte kasutate. Kasutame seda teavet oma veebilehe täiustamiseks anonüümse teabe kogumise kaudu (nt. külastajate arv ja allikas, kust kaudu külastajad on meie veebilehele tulnud).

Turundusküpsised (Marketing)

Neid küpsiseid kasutatakse veebilehtede külastajate jälgimiseks.

Kolmandate osapoolte veebilehtede küpsised

Sellel veebilehel võidakse kasutada sisu muudest veebisaitidest (nt. Google Maps) või kasutamisel võidakse teid suunata muudele veebilehtedele, mis võivad kasutada oma küpsiseid. Meil ei ole kontrolli küpsiste paigutamise üle teiste veebilehtede poolt, isegi kui teid suunatakse nende juurde meie veebilehelt. Kolmandate osapoolte teenused andmete kogumisel toimivad vastavalt nende tingimustele.

6. Nõusolek

Kui külastate meie veebilehte esimest korda, näitame teile hüpikakent koos selgitustega küpsiste kohta. Niipea kui klõpsate nupul “Salvesta eelistused”, annate meile nõusoleku kasutada küpsiste ja pistikprogrammide kategooriaid, mida valisite hüpikaknas, nagu on kirjeldatud selles küpsiste kasutamise avalduses. Saate küpsiste kasutamise keelata oma veebibrauseri kaudu.

7. Küpsiste lubamine/keelamine ja kustutamine

Saate oma internetibrauserit kasutada küpsiste automaatseks või käsitsi kustutamiseks. Saate samuti määrata, et teatud küpsiseid ei tohi paigutada. Teine võimalus on muuta oma internetibrauseri seadeid nii, et saaksite iga kord teate, kui küpsis paigutatakse. Lisateabe saamiseks nende võimaluste kohta vaadake palun juhiseid oma brauseri Abi-jaotisest.

Olgu siinkohal juurde lisatud, et meie veebileht võib kõikide küpsiste keelamisel korralikult toimida. Kui te oma brauserist küpsised kustutate, paigutatakse need teie nõusolekul uuesti, kui külastate meie veebilehte taaskord.

8. Teie õigused isikuandmetega seoses

Teil on järgmised õigused seoses teie isikuandmetega:

  • Teil on õigus teada miks teie isikuandmeid vajatakse, mis nendega juhtub ja kui kaua neid säilitatakse.
  • Teil on õigus juurdepääsule meile teadaolevate teie isikuandmete kohta.
  • Teil on õigus täiendada, parandada, kustutada või blokeerida oma isikuandmeid igal ajal.
  • Kui annate meile nõusoleku oma andmete töötlemiseks, on teil õigus see nõusolek ka tagasi võtta ja oma isikuandmed kustutada.
  • Teil on õigus taotleda kõiki oma isikuandmeid töötlejalt ja edastada need täies ulatuses teisele töötlejale.
  • Võite esitada vastuväite oma andmete töötlemisele. Me järgime seda, välja arvatud juhul, kui on õigustatud põhjused töötlemiseks.
  • Nende õiguste kasutamiseks võtke meiega ühendust kasutades allpool olevaid kontaktandmeid. Kui teil on kaebus selle kohta, kuidas me teie andmeid käsitleme, soovime sellest hea meelega kuulda, kuid teil on ka õigus esitada kaebus järelevalveasutusele (Andmekaitse Inspektsioon).

Kontaktandmed

Küsimuste ja/või tähelepanekute korral meie küpsiste kasutamise kohta võtke meiega ühendust:

ID Lam OÜ
Tööstuse 43, 10411 Tallinn
E-mail: info@papiir.ee
Telefon: +372 646 2875